(inneholder annonselenker)
Forrige sommer lovte jeg meg selv å ikke kjøpe slike sko, syns de var så ufattelig stygge. Minnet meg mer om sykepleiertøfler enn et moteplagg. Nå derimot, kommer jeg hengende etter som vanlig og kjøpte meg et par. Vi får se om disse sandalene blir brukt eller ikke 😀 Birkenstock på nelly finner du her! De er forresten helt normale i størrelsen, verken store eller små.
9 kommentarer
det som er så rart med det er at hvor flere man ser bruker en ting (uansett hvor stygt det er) så blir det automatisk kult etterhvert.. Ta slengbukser for eksempel, før kunne jeg ikke fordra det, men nå som instagram florerer av jenter i slikebukser så ja… Blir det fint.
Jeg synest det er dødskult! 🙂
Sånne sko som mormor hadde det der 🙂 kan ikke skjønne at de er “mote”..
har sånne jeg og! Jeg syns faktisk de er veldig kule, men man må ha riktig antrekkt til! Også er de så syyyykt digge å gå i 😀
Tenkte det samme jeg også:) men så kjøpte jeg meg en kopi av de i Spania i fjor sommer av den typen mellom tærne. Kjempe fine sånn egentlig!
Definitivt sykepleier da jeg forbinder det med kolleger som faktisk er sykepleiere.. og også hjelpepleiere.